Kariera

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteśmy pasjonatami technologii interaktywnych oraz niekonwencjonalnych rozwiązań. Realizujemy projekty z wykorzystaniem zaawansowanej technologii (AI, Rozszerzona i Wirtualna Rzeczywistość), co zawsze dostarcza nam wielu nowych wyzwań i dużo świetnej zabawy.

 

Chciałbyś do nas dołączyć? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i napisz do nas.
Bardzo chętnie Cię poznamy!

DLACZEGO SPODOBA CI SIĘ U NAS?

Na co dzień łączymy ze sobą świat nauki, inżynierii i sztuki. Jeśli nie lubisz powtarzalnych projektów, to idealnie się składa! Praktycznie każdy realizowany przez nas projekt jest inny i stanowi wyzwanie. Co jeszcze uwielbiamy w naszej pracy?

TECHNOLOGIA

Bazujemy na najnowszej technologii (machine learning, VR, AR), co sprawia, że wdrażamy prawdziwie przełomowe rozwiązania!

ZESPÓŁ

Tworzymy totalnie multidyscyplinarny zespół – są wśród nas: developerzy, inżynierowie, projektanci, artyści oraz project managerowie.

ROZWÓJ

Nieustannie odkrywamy nowe sektory i branże, które pozwalają nam rozwijać nasze umiejętności i skrzydła kreatywności. Każdy projekt to coś nowego!

CO JESZCZE NA CIEBIE CZEKA?

Bardzo cenimy sobie atmosferę w pracy – u nas znajdziesz fajnych i mądrych ludzi. Serio. Dodatkowo, w naszej firmie rozwijamy Dział Badań i Rozwoju, który prowadzi zaawansowane projekty badawcze (w tym związane ze Sztuczną Inteligencją), co sprawia, że jest naprawdę innowacyjnie! Co jeszcze na Ciebie czeka?

Godziny pracy dostosowane pod Twój grafik – a do tego biuro w centrum Gdańska, więc łatwo się do nas dostaniesz!

Możliwości rozwoju i podnoszenia własnych kompetencji.

Prywatna opieka medyczna oraz karnety rekreacyjno-sportowe.

AKTUALNE OFERTY PRACY

CHCESZ Z NAMI PRACOWAĆ?

    * Pola obowiązkowe